24h 22 467 29 01 MOBILE: 606 817 507
ul. Józefa Chełmońskiego 3/1, 02-495 Warszawa

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/repairme/fw/core/core.reviews.php on line 214

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/repairme/fw/core/core.reviews.php on line 214

Już 18 lat doświadczenia

w branży budowlanej

Tom-Bud to firma zajmująca się kompleksową realizacją projektów architektonicznych. Kierujemy się trzema zasadami:

  • Klient zawsze na pierwszym miejscu – jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły inwestorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z biurami architektonicznymi realizujemy najbardziej wyszukane projekty a każde zlecenie jest wykonywane z najwyższą starannością.
  • Jakość oraz terminowość – świadczymy usługi na najwyższym poziomie, niezależnie od stopnia trudności. Nasz wykwalifikowany zespół wykonuje wszystkie zadania w wyznaczonym terminie, utrzymując najwyższą jakość
    realizacji.
  • Gwarancja – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy pewni perfekcyjnego wykonania projektu. Każde ukończone przez nas zlecenie jest objęte gwarancją.

Te cechy sprawiają, że firma Tom-Bud to idealny wybór przy realizacji zadań każdego typu. Począwszy od wyburzeń, przez wszelkie zabudowy, stropy i podwieszane sufity z karton gipsu, po prace malarskie, sztukaterię, czy układanie mozaiki, glazury i terakoty.

Ponadto projektujemy i montujemy instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne a także oferujemy transport materiałów budowlanych wraz z rozładunkiem.

Tom-Bud to firma specjalizująca się w realizacji inwestycji najwyższej klasy.